V pondělí 20. 6. 2016 v 19 hod. v DCS Clubu na Vinohradské 25 v Praze tanečníci z Dance Academy Prague by Yemi A. D. zakončí sezónu závěrečnou tanečně-charitativní show „Eyes open“. Návštěvníci se mohou těšit na všechny soutěžní týmy, studenty od začátečníků po mistry České republiky, špičkové lektory a spoustu tanečníků, které jsme mohli vídat například v úspěšném televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Večer zazpívá Esther Lubadika a těšit se můžeme na další zajímavé hosty, kteří přijdou podpořit charitativní projekty, jakým je např. Brno daruje život. 

Zuzana Veselá„Již několik let spolupracujeme s různými nadačními institucemi a charitami. Tentokrát jsme se rozhodli vzít iniciativu do vlastních rukou. Závěrečný večer, tedy směřujeme k tématům, jak člověk s dobrým srdcem může pomoci v různých problémových oblastech a odvětvích a to, jak místních tak globálních. Společně tedy „OTEVŘEME OČI“ nad situacemi, které bychom neměli přehlížet,“ říká Zuzana „Zizoe“ Veselá programová vedoucí a hlavní choreograf Dance Academy Prague.

Každý Academy tým si připraví svoje vlastní téma, které jej oslovilo nejvíce a které divákovi přiblíží v rámci své taneční prezentace. Záměrem večera je informovat a inspirovat k pomoci a podaným rukám, aneb jak praví název kultovního českého filmu: „Musíme si pomáhat“. Z každého prodaného lístku půjde polovina částky na vybranou charitativní činnost, kterou si sám návštěvník vybere a vhozením lístku do příslušné kasičky charitativní činnost podpoří.

„Moc si vážíme toho, že mladí lidé svou energii a kreativitu využívají k tomu, aby pomáhali těm, kteří to tolik potřebují. Jsme rádi, že můžeme být součástí show Eyes open i s naším projektem „Brno daruje život“, jehož cílem je získat více dárců kostní dřeně do Českého registru dárců krvetvorných buněk,“ dodává Kateřina Horáková PR manažerka projektu BDŽ.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout Putovní výstavu 9 tváří pro Brno daruje život, který organizuje agentura Rh+ marketing za finanční pomoci Morava Golf Tour a Hošek Motor a.s. a budou moci ochutnat perníčky, které napečou tanečníci z týmu Biskitz.