Ve dnech 18. a 19. 6. proběhne na brněnském velodromu cyklistický víkend, který již po páté přiláká do Brna mnoho výborných dráhařů z celé Evropy. Fanoušci budou mít tak možnost podpořit české borce, kteří na domácí dráze absolvují jeden z posledních závodů před Olympiádou v Riu. Součástí doprovodného programu závodů bude výstava fotografií projektu „Brno daruje život“, který vznikl za účelem získat více dárců kostní dřeně z Brna a okolí do Českého registru dárců krvetvorných buněk.

TOMÁŠ BÁBEK„Na startu budou všechna sprinterská esa z Dukly Brno a to je určitě motivace zvednout se z gauče. Pivko, hudba, občerstvení a sport. Vše pod jednou střechou,“ zve nás na akci Tomáš Bábek, nejrychlejší cyklista a jeden z pořadatelů týmu Dukla Brno sprint.
Tomáš je nejen výborný sportovec, ale také člověk se srdcem na pravém místě. V loňském roce jsme společně začali spolupracovat na projektu „Brno daruje život“, jehož se Tom stal jednou z 9 tváří, které projekt podporují. Putovní výstava fotografií 9 tváří je prezentována na různých místech v Brně. „Mladí a úspěšní lidé, jako je i Tom, nám pomáhají šířit svou známou tváří myšlenku dárcovství kostní dřeně a podporovat zdravý životní styl,“ říká PR manažerka projektu Kateřina Horáková.

Putovní výstava 9 tváří pro Brno je projektem Brno daruje život, který organizuje agentura Rh+ marketing za finanční pomoci Morava Golf Tour a Hošek Motor a.s.