Brno jim darovalo život a oni se rozhodli, že darují jeden den v roce, aby nám pomohli šířit myšlenku projektu „naděje na život“.

9 tváří pro Brno, které pomáhají šířit myšlenku darování kostní dřeně. Seznamte s našimi hrdiny!

Hana Vágnerová
Hana Vágnerová
SUPERMISS 2014
Milá a laskavá Hanka Vágnerová, která v roce 2014 získala titul krásy v soutěži SUPERMISS. „Jsem ráda, že díky své známe tváři, mohu podpořit dobrou věc a pomoci. S leukémií jsem se setkala v dětství, kdy touto nemocí bohužel onemocněla má blízká kamarádka.“

V těle máme všichni hodný a špatný broučky – já, taťka i ty. Ti špatní občas zlobí, jako děti, a ti hodní všechno hlídají. Tví zlí brouci zlobí tolik, že na ně ti hodní nestačí. Proto zlobivý brouky musíme vyhnat co nejrychleji ven…..-“čtu dopis hodnému strejdovi, který napsala malá slečna Maya. Moc bych si přála, aby svého dárce našla každá princezna“.

ESTER TESAŘÍKOVÁ
Ester Tesaříková
Makeup Artist
Pršíííí 🙂 Nejlepší počasí vlézt si pod peřinu a sledovat nějaký film nebo pohádku. Dívejte na co jsme narazili s Esterkou. Vzpomínáte na francouzský animovaný seriál pro děti – BYL JEDNOU JEDEN ŽIVOT?
V tomto díle dostanete odpověď, jaký úkol má v lidském těle právě kostní dřeň.
DANIEL MRÁZ
Daniel Mráz
Baseball Technika Brno
Nejvhodnější dárcem kostní dřeně je MLADÝ, ZDRAVÝ A SILNÝ jedinec. Kde v Brně takové jedince ale najít?

Představujeme vám další tvář Daniela Mráze, talentovaného baseballistu. Dane, vítej mezi námi!

 

Zuzana Veselá
Zuzana Veselá
Tanečník a choreograf
Slečna, kterou taneční svět zná jako Zizoe. Představujeme vám Zuzanu Veselou, tanečníka a choreografku, která svou práci dělá srdíčkem a stejně tak přistoupila i k projektu Brno daruje život.
VERONIKA MALY
Veronika Maly
Tattoo Artist
Malá žena s velkým srdcem, to je Veronika Maly. „Když mi bylo sedm, chtěla jsem být malířkou. Babička mi říkala, že jednou budu modelka. Teď tetuju, maluju a miluju. A hlavně všechno po svým…..“

Tetování není překážkou pro vstup do registru kostní dřeně, již po 6 měsících je možné se zaregistrovat.

TOMÁŠ BÁBEK
Tomáš Bábek
Dráhový cyklista
Tomáš Bábek přijel na focení na kole. Jak jinak 🙂

Když jsem oslovila Toma v rámci spolupráce s naším projektem Brno daruje život, ani chvilku neváhal a nabídku přijal – „Cítím povinnost pomoci, když mohu“.
Tomáš se mi svěřil, že před několika lety se mu stala vážná nehoda a podruhé se narodil. Na toto období však Tom nerad vzpomíná, bere záležitost jako uzavřenou.

„Jsem teď a tady, snažím se užívat si, že jsem zdravý!“
Tome, vítej v týmu Brno daruje život:)!

 

Katka Horáková

ROBIN HOŠEK
Robin Hošek
Crossfit
Ahoj, jmenuji se Robin Hošek a svou přihlášku do registru dárců kostní dřeně jsem už poslal. Daruj naději na život a připoj se k nám:)

Robine, vítej v týmu!

JAN BROŽEK
Jan Brožek
herec
Syn Kateřiny, čerstvě vyhozený z vysoké školy, si myslí, že v „Asii“, jak říká po pražsku Moravě, se bude jen nudit a flákat. Nicméně postupně zjišťuje, že ani jedno z toho se mu nesplní…..

Jan Brožek alias Buddy Hýsek, začínající herec z Brna, kterého jste naposledy mohli vidět v úspěšném českém seriálu „Vinaři“ na Primě se rozhodně nenudí:)

Představujeme vám, Honzíka! Vítej v týmu:)

JAKUB CERMAN
Jakub Cerman
Wakeboard